advertise

درباره شرکت هدی تجارت

برای بنده افتخار بزرگی می باشد که بتوانم در نقش مدیرعامل شرکت هدی تجارت بین المللی دشتی با عنوان حق العمل کاری رسمی گمرک در کنار گروهی از پرسنل و نیروهای فهیم و کاردان انسانی فرصتی را به دست آورم تا در مسیر راه شرکت بازرگانی با ارائه باکیفیت خدمات و مشاوره های رایگان تأثیر گذار باشم.
شرکت هدی تجارت بین المللی دشتی در طی مدت تأسیس سعی کرده تجربه های فراوانی کسب نموده، و توانسته است با اتکا به همت و ارادۀ برخی مشاورین و مدیران خود و دستاوردهای را کسب نمایند در حال حاضر بازرگانی احدی یک برند مطرح در گروه خدمات ترخیص کالا از گمرکات کشور است به گمان اینجانب یکی از شاخص ترین وجه تمایز و راز شرکت هدی تجارت بین المللی دشتی اینست که کلیه پرسنل شاغل در این شرکت در کنار بازرگانان و مدیران عامل شرکت ها می باشند که در این حوزه رسالت رضایتمندی مشتریان و پیشگامی و ارائه با کیفیت خدمات را دارند.
در این راستا میدانیم که همچنین رسالتی محقق نمی شود و نیاز به تلاش پیگیرانه و بی وقفه و رویاروئی با چالش های روزمره را دارد. همانطور که میدانیم در این شرایط پیش رو حداقل کردن هزینه و بالابردن سرعت عمل و فراگرفتن دانش در این حوزه چشم انداز تازه ای نیز در برابر پارسا ترخیص سپهر گشوده است و باید توانائی بهره مندی از آن دانش را داشته باشیم.
به باور ما، مهم ترین و بزرگترین فرصتی که در برابر شرکت هدی تجارت بین المللی دشتی  گشوده شده است را با بهترین نحو از آن بهره مند شویم فرصت نواندیشی، تجهیز شرکت به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، افزایش تعداد پرسنل جهت ارائه خدمات بهتر واحد بازرگانی مستقر در شرکت واحد مالی با ارائه صورتحساب رسمی مورد تأئید اداره مالیات در همه ابعاد آن، ارائه گزارش روزانه، ارسال آخرین بخشنامه های مربوط به حوزه مربوطه کالای وارداتی برای رقابت در بازارهای این حوزه خدماتی است.
خوشحالم اعلام کنم که اینجانب و پرسنل با تجربه شرکت هدی تجارت بین المللی دشتی که تدابیر لازم را بدین منظور اندیشیده یم و در دستور کارمان تعریف و تبیین کرده ایم ارتقا سطح رضایتمندی و خدمات، توسعه دانش در خصوص ارائه خدمات امور گمرکی از گمرک بوشهر و مهم تر از همه جلب اعتماد و ارتقا رضایتمندی مشتریان امیدوارم در این راستا موفق باشیم. اعتماد شما بزرگترین سرمایه ماست.

خدمات

قیمت مناسب

این مجموعه با حذف واسطه ها و سابقه درخشان بهترین قیمت ها را ارائه می دهد.

سابقه درخشان

 این مجموعه با سال ها تجربه در تأسیسات جزء پیشکسوتان این حوزه می باشد.

نیروی کار مجرب

تمامی پرسنل این مجموعه از با سابقه ترین افراد کشور در تاسیسات می باشند.

کیفیت تضمینی 

این مجموعه با استفاده از ابزارها و شیوه های نوین بهترین خدمات را ارائه می دهد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.